חיפוש

מאיה בוסקילה על הבויפרנד:"הרימו גבה על פער הגילים. לא מנסה להסביר את עצמי"

שתפו כתבה

מאיה בוסקילה, השיקה סינגל חדש בשם "חד קרן", היוצא לקראת חגיגות 20 שנות קריירה. עכשיו, בוסקילה חושפת איך התאהבה בגבר שצעיר ממנה ב-18 אביבים: "ראיתי סרטון שלנו וזהו, ידעתי!". כל הפרטים

הזמרת מאיה בוסקילה חוזרת לכותרות במדורי המוזיקה עם סינגל ראשון בשם "חד קרן", לקראת אלבום חדש, עמו תחגוג את חגיגות 20 שנות קריירה. בנוסף, בוסקילה, תעלה מופע חדש עליו היא עובדת בתקופה האחרונה. בקליפ החדש משתפת בוסקילה פעולה לראשונה עם בן זוגה, שאולי שלוים, בקליפ אישי ומרגש.

מאיה בוסקילה ושאולי שלוים, מאוהבים. צילום: מסך רשתות חברתיות

בוסקילה מספרת כי כאשר קיבלה את הטקסט היא הזילה דמעה והתרגשה. בראיון לאתר חדשותי אמרה בהקשר זה כי "דומעת, די מתרגשת, היינו כבר באולפן ויונתן וידידה שהלחינו איתי את השיר הנפלא הזה, התחלנו ככה לעבוד עליו והוא ככה כל שנייה ירד ועלה עד שהוא סיים את הטקסט, הכול היה תוך כדי עבודה, זו הייתה זרימה כמו מים".

בוסקילה, נשאלה על "מתנות החיים" שאנו מקבלים מן היקום על כך בחרה לענות "כל הזמן אני חושבת החיים פשוט הרבה יתר מדויקים מאיתנו ואנחנו מנסים לדייק אותם. אנחנו לא יודעים שאנחנו לא אלה שמושכים בחוטים, ליקום יש קארמה משלו ודרך משלו, אני מאוד מאמינה בזה".

על ההיכרות הראשונית עם הבויפרנד הצעיר, סיפרה ואמרה "האמת שהוא מעסה במקצועו, מעסה את הקוסמטיקאי שלי, עמוס, וככה הכרנו. האמת שעמוס באיזה סיום של סשנים, שאול עשה לי וידאו, וראיתי אותו וזהו, ידעתי, אני לא יודעת זה מסוג הדברים שאת יודעת אי אפשר להסביר את זה. האמת שזה לא קרה לי הרבה". עוד הוסיפה "אני חושבת שמגיע לכולם סיפור אהבה וכן זה סיפור אהבה שהיה נראה תמוהה להרבה אנשים מהצד ואני גם יכולה להבין את זה", הוסיפה בוסקילה. אני מדברת על הפער גילאים, האמת היא שאת יודעת אני לא מנסה להסביר את עצמי לאנשים. אבל לאנשים הקרובים אליי הדבר היחיד שאמרתי זה 'בואו חברה, התרגשתי ממישהו הרבה יותר מבוגר ממני, אז מה זה אומר?' אין חוקים, באמת שאין חוקים".

ההופעות הקרובות של מאיה בוסקילה:  23/2/23 גריי יהוד  15/3/23 גריי ת"א  22/4/23 גריי מודיעין

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן