חיפוש

מיכל הקטנה עוברת קריסה נפשית: "אתמול הזמנתי אמבולנס"

שתפו כתבה

בראיון לפאולה וליאון סיפרה כוכבת הילדים: "השנה עם שישה ילדים העומס הנפשי מאוד קשה, אני עם זריקת קורטיזון, אנטיביוטיקה, כדורים, אבל הילדים נותנים לי המון כוח וזה מחזק אותי". כל הפרטים

בראיון אמוציונלי במיוחד ל'פאולה וליאון' היום (רביעי) בקשת 12, פתחה את הלב כוכבת הילדים מיכל הקטנה, שלאחרונה חשפה לא מעט על מצבה הנפשי ושיתפה באירועים קשים שחוותה. מיכל הקטנה סיפרה לזוג המגישים: "אנחנו אחרי 40 הצגות ועכשיו אנחנו עושים 4 הצגות ביום, אנחנו דרוכים ומרוכזים. באמת שאתמול הזמנתי אמבולנס, אני רגילה לזה בחנוכה, אוהבת ועושה את זה, אבל השנה עם שישה ילדים העומס הנפשי מאוד קשה, אני עם זריקת קורטיזון, אנטיביוטיקה, כדורים, אבל הילדים נותנים לי המון כוח וזה מחזק אותי".

עוד הוסיפה: "פעם ראשונה בחנוכה שאנחנו כל כך מסתדרים, נהנים ועובדים ביחד. אם אין לי בעיות לאחרונה? אתמול הרגשתי ממש לא טוב והבת הקטנה שלי חיבקה אותי ונתנה לי המון כוח, עכשיו אני בסדר. זה לא פשוט, גם יש שפעת וחיידקים באוויר. יש לי בחדר את כל סוגי התיונים והוויטמינים, כל מה שצריך".

כמו כן טענה: "הבוקר אני מרגישה הרבה יותר טוב, הבמה היא התרופה הכי טובה שיכולה להיות, האדרנלין מנצח ולא צריך תרופות. למה אני לא מאטה? כל מה שאני עושה זה מבחירה. אני אוהבת את מה שאני עושה, לא מרגישה שאני עובדת יום אחד, הילדים שלי הם השליחות שלי. זה מה שאני אוהבת, לקרוא ספר בפארק זה פחות אני".

לסיום סיפרה: "בחודשיים האלה יש 90 הצגות. חושבים עליי שאני פרינססה, זה לא מעצבן אותי, אנשים יכולים לחשוב מה שהם רוצים, אני לא חיה ביקורות של אנשים אחרים, אבל אנחנו עובדים קשה, גם אבא של הילדים עובד קשה, עשינו לילדים את היום הולדת הכי טוב שיש, אני לא מבקרת אף אחד, שכל אחד יעשה מה שטוב לו, כל עוד לא פגעתי באף אחד לא עשיתי שום דבר פסול. החלום שנשאר לי? עשרה ילדים, עוד שתי היריונות".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן