חיפוש

"רשת13" תצלול אל פרשיית המלהק החשוד בהפצת תמונות העירום

שתפו כתבה

בנציגות המשטרה, הבהירו בדיון כי בתקופה האחרונה התקבלו מספר תלונות נוספות המצביעות על דפוס פעולה וכן על חשש ממשי מפני שיבוש החקירה ועל כן, נעצר שפרינגר לאחר שהוצא בעניינו צו מעצר. המלהק, עומר שפרינגר ליהק מספר תכניות ריאליטי וביניהן "הישרדות" אשר משודרת "ברשת13" ועבד תחת פיקודו של מלהק העל הידוע, מורן מרציאנו וחברת התוכן העולמית "אנדמול שיין ישראל". רשת13 "נבדוק את הפרטים מול חברת ההפקה".

המלהק מורן מרציאנו (חולצה שחורה מימין למטה) והמלהק עומר שפרינגר ושאר צוות המלהקים (הצוות לא קשור לפרשייה). צילום: מסך רשתות חברתיות

בית המשפט הורה היום על הארכת מעצר של מלהק התכנית 'הישרדות' עומר שפרינגר שלפי החשד גרם לנשים מתלוננות להעביר אליו תמונות אינטימיות שלהן וזאת בתחבולה ומבלי שהן יודעות שהחומר יגיע אליו. מהחקירה גם עולה חשד כי שפרינגר, הפיץ את התמונות שקיבל וכן עשה בהן שימוש לשם סיפוק צרכיו המיניים.

מהחקירה עולה כי בחודש ספטמבר האחרון הוגשה תלונה משטרה על ידי צעירה מאזור ת"א כנגד שטענה במשטרה כי לאחר שנוצרה היכרות בינה לעומר שפרינגר, הוא הציע לה לשלוח אליו תמונות עירום שלה וזאת לדבריו כדי שיפרסם אותן בפרויקט אמנותי ובתמורה הבטיח לתגמלה בסכומי כסף הנעמדים באלפי שקלים.

ביום רביעי הובא שפינגר לבית משפט השלום בתל אביב בפני השופטת כריסטינה חילו אסעד "עיינתי בתיק החקירה והתרשמתי מקיומו של חשד סביר כנגד החשוד לביצוע העבירות המיוחסות לו. הסנגורית עו"ד סתיו הלפרין, עתרה לשחרור וציינה כי מדובר באדם נורמטיבי נעדר עבר פלילי שנחקר לפני מספר שבועות ואף בוצע עימות בינו לבין מתלוננת מסוימת". ציינה השופטת.

בהמשך, קבעה כי "החשד להפצת התמונות, כשלעצמו, אינו בעוצמה גבוהה ונשען על האמור במסמך. החשש לשיבוש החקירה נשען על האמור המכמים של נציג המשטרה כאמור, קיים חשד סביר לביצוע העבירות המיוחסות לחשוד שמדובר בעבירות שפוגעות בצנעת הפרט ובפרטיותן של המתלוננות ומדובר על פי החשד במספר מתלוננות".

באשר לחשוד עומר שפרינגר ציינה: "החשוד ככלל מכחיש וגם כשמושמעת בפניו הקלטה, מכחיש כי זהו קולו בהקלטה. חלק מפעולות החקירה עשויות להיות חשופות לשיבוש וכאמור, קיים חשש כי בוצע כבר שיבוש בפועל על יסוד החומר בו עיינתי.

לאור האמור ועל אף שמדובר באדם נעדר עבר פלילי, קיימת עילת מעצר המצדיקה השמתו מאחורי סורג ובריח לשם מעקב אחר קידום החקירה. שמעתי מהיחידה החוקרת כי מתלוננות נוספות עתידות להגיע ליחידה החוקרת ולמסור תלונות. אשר על כן, ותוך התחשבות ברשימת פעולות החקירה שהוצגה לפניי, אני מורה על הארכת מעצרו של החשוד עד ליום 8 בינואר 2023".

כאן המקום לציין כי המלהק ככול הנראה הועסק תחת חברתו של מלהק העל מורן מרציאנו. חברתו, מספקת שירותי ליהוק בין היתר לחברת התוכן העולמית "אנדמול שיין ישראל" אשר מפיקה את התכנית "הישרדות" בעבור ערוץ "רשת13". הסתבכתם? גם אנחנו קליל.

"מרשת13" נמסר כי: "נבדוק את הפרטים מול חברת ההפקה שהעסיקה את המלהק. נמתין לממצאים ונפעל בהתאם". תגובתו של מורן מרציאנו טרם התקבלה.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן