חיפוש

נוכל הטינדר: ״מתפתל לכיוון אחר לחלוטין״

שתפו כתבה

חיים אתגר, העומד מאוחרי הסרט "האשה שהפילה את נוכל הטינדר" אודות שמעון חיות (סיימון לבייב), סיפר כי "המערכת שינתה את תפיסתה לגבי מתחזים, אנחנו רואים אותם נכנסים לכלא". כל הפרטים

את תחילת השבוע פתחנו עם החלק הראשון של הסרט "האישה שהפילה את נוכל הטינדר", במרכזו של הסרט, קייט קונליין, מי שהייתה בת זוגתו של שמעון חיות (סיימון לבייב). עם התפוצצות הפרשה ובמשך שנה וחצי. קונליין, חשפה בסרט, לראשונה את הסוד הגדול אשר "הנוכל" המפורסם הסתיר.

חיים אתגר. צילום: רשתות חברתיות

כזכור, בזמן שניהלו יחסים, הצהירה קונליין, להגנתו של לבייב כי עצם העובדה שהוא לא עצור מעידה על חפותו: "איפה כל הרשויות? איפה המשטרה? אם זה כל כך נורא למה הוא פה עומד מולי ואנחנו מנהלים חיי יום יום, הולכים לים, הולכים לסופר? בן אדם יושב פה בסבבה".

לאחר שידור החלק הראשון של התחקיר, המגיש חיים אתגר ערך מפגש עם מאות סטודנטים בבית הספר לתקשורת של המכללה למנהל בראשלצ. שם, הוא התייחס לשידור החלק הראשון של הסרט וציין כי החלק השני שישודר מחר יראה כי "השיח של האם מאמינים לקייט או לא הולך ומתפתל לכיוון אחר לחלוטין, זה יהיה החלק המשמעותי בסדרת הפרקים".

בנוסף, חיים התייחס במפגש לשינוי שחל בקרב רשויות החוק בעקבות שידור התוכנית המתחזים: "המערכת שינתה את תפיסת לגבי מתחזים ואנחנו רואים אותם נכנסים לכלא".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן