חיפוש

בית המשפט קבע: חיים אתגר הביס את קייזמן וגינזבורג

שתפו כתבה

חלפה שנה מאז שאסתי גינזבורג ובעלה עדי קייזמן הגישו קובלנה פלילית נגד אתגר, בטענה כי "הוא המתחזה היחיד, שמתחזה לעיתונאי. מחפש להכתים אנשים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה". כעת, הסוגיה המשפטית הגיעה לסיומה עם מחיקת הקובלנות נגד מגיש המפורסם. כל הפרטים

שנה חלפה מאז שהדוגמנית אסתי גינזבורג ובעלה העסקן השנוי במחלוקת לכאורה, עדי קייזמן הגישו קובלנה פלילית נגד איש התקשורת והמגיש חיים אתגר, למי שלא זוכר, כל זאת עקב התחקיר שלו בתכנית 'חשיפה'. היום כאמור, חלה תפנית בעלילה. המגיש, עדכן היום את עוקביו ההדוקים ברשתות החברתיות וכתב כך: "חג שמח, עדכון קצר ומהיר. זוכרים שעשינו בחשיפה תחקיר על עדי קייזמן ואסתי גינזבורג ובעקבותיו הגישו קובלנה נגדי ונגד גורמים אחרים? אז הקובלנה נמחקה, זה הכל".

באותה בקובלנה נטען כי: ״המנחה, המשדר כמה תוכניות במקביל, הוא ה'מתחזה' היחיד, מתחזה לעיתונאי. ה'מתחזה' בעל הקול הדרמטי משרת את הרצון הבלתי מרוסן של כלי התקשורת, בעידן בו ניתן להכתים את שמו של כל אדם. אבל את 'המתחזה' לא מעניין 'כל אדם' בתוכניתו זו, אלא רק אנשים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה". עוד נטען ונכתב: "עניינה של קובלנה זו במעשה חמור מאין כמותו מצד הנאשמים, שניצלו את הפלטפורמה הכל כך מוכרת וקרויה 'קשת' כדי לבצע בזדון עוולה לפי חוק איסור לשון הרע, בכוונה לפגוע להכפיש, לזרוק בוץ בפומבי בפניה של גינזבורג", כך מובהר במשפט הראשון. לא הייתה לה כל נגיעה לניהול העסקים של מר' קייזמן ומכירת השליטה בחברה שהקים. כל ניסיון לשרבב אותה לכתבה הינו חסר תום לב, חולני, הזוי וכאמור לצרכי רייטינג בלבד, וכן הסב לה פגיעה כלכלית ואישית כבדה".

באותו התחקיר , חיים אתגר פרסם פרטים על גינזבורג ובעלה עדי קייזמן, שבין היתר נטען בו כי הם עזבו את הארץ בעודם חייבים מיליוני שקלים לאנשים שונים. במהלך התחקיר הובאו חלקי דברים שאמרו קורבנות לכאורה של קייזמן.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן