חיפוש

אברי גלעד: "מחסלים את ההומור, הכול צריך להיות מהונדס"

שתפו כתבה

גלעד, טבעוני גאה שלא נהנה מבדיחות על בשר וטבעונים, כועס על פרשת אסי כהן, שהורד מהבמה בעקבות בדיחה: "ככה זה היום בעולם. אסור לפגוע באף אחד, וכולם כל כך רגישים. מי שלא מתאים לו הומור של מבוגרים – שיישב בבית". כל הפרטים

פרשת אסי כהן שהורד מהבמה בדמות אותה הוא מגלם, "שאולי" בין היתר, עקב בדיחות על טבעונים במופע של עיריית תל-אביב, לא מצליחה לרדת מהכותרות. הפעם, התייחס לכך איש הטלוויזיה אברי גלעד. גלעד, טבעוני גאה בעצמו שמעיד שאינו צוחק מבדיחות על בשר.

כזכור, אסי כהן, הופיע בטקס פרסי יקיר העיר וסיפר בין היתר בדיחה על טבעונות ופרה, מה שגרם לכמה מהאנשים לצעוק לעברו "בושה", ואחרים קמו ויצאו בהפגנתיות. אחד המארגנים ניגש אל כהן ואמר לו דבר מה, שבעקבותיו ירד מהבמה זמן קצר לאחר תחילת המופע.

בטורו האישי ב"ישראל היום", הביע אברי גלעד את אכזבתו מתופעת ההשתקה, למרות היותו טבעוני. "ככה זה היום בעולם. אסור לפגוע באף אחד, וכולם כל כך רגישים", כותב גלעד. "לטעמי, אנשים שבוחרים לא לאכול בעלי חיים נמצאים במדרגה מוסרית גבוהה יותר, מאלה שבתירוצים שונים נמנעים מלהסתכל לפרה בעיניים שנייה לפני ששוחטים אותה. בעיניי, כל מי שלא קיבל החלטה מוסרית לא להיות חלק מתעשיית הסבל והניצול סוגר מקום בליבו, ויצטער על כך יום אחד, באחרית הימים". גלעד מעיד כי אם הוא עצמו היה במופע של אסי כהן, לא היה צוחק בבדיחה על הטבעונים, אבל לדבריו התודעה שאיתה מסתובבים היום רבים, של "הנה אני נפגע, עוד שנייה מישהו אומר משהו שנוגע לי בנקודה הרגישה ואני מתמוטט", של ניקוי המרחב הציבורי מכל מה שמפריע לי, כי אני כזה חלש ולא יכול להתמודד לבד – היא מסוכנת. זה מחסל את ההומור, את ההבעה החופשית, הכול צריך להיות מהונדס ולא ללחוץ על שום טריגר, וזה ממש משעמם ומאוד מסוכן לחברה". גלעד סיכם: "מי שלא מתאים לו הומור של מבוגרים, שעוסק בחיים עצמם ושלעיתים פוגע – שיישב בבית ויראה טלטאביס".
טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן