חיפוש

האקסית של אייל גולן בבקשה מיוחדת

שתפו כתבה

האקסית של אייל גולן החליטה כי היא פונה לכל עוקביה באינסטגרם ומבקשת "להפסיק ולהתנהג איך שרוצים ליד הילדים שלה". כל הפרטים

לידיעת הציבור הישראלי, הגרושה של אייל גולן, דניאל גרינברג הביעה לאחרונה את דעתה על הדרך בה פונים אליה ואל ילדיה ברחוב. כל הפניות הללו נעשות עם מצלמות פתוחות. לא לעניין.

"אנשים מרגישים בנוח, כשהם רואים את הילדים שלי, להוציא טלפונים, לצלם, להצטלם או לעשות שיחות וידאו – ולהראות אותם, או לגשת אליהם בצורה ישירה ולפנות אליהם בשמם כאילו מכירים אותם".

אושיית הרשת והגרושה של אייל גולן. דניאל גרינברג בסלפי עם הילדה. צילום: מסך רשתות חברתיות

כך שיתפה גרינברג את העוקבות – והמשיכה: "מיאל לא יודעת מה זה כשפונים אליה ושואלים אותה 'איך קוראים לך' – שזו פניה נורמטיבית. הגישה הזו של אנשים אליה היא לא צורה נורמטיבית לגדול לצדה" כותבת גרינברג.

פרסומת מטעם רשת "ויקטורי"

גרינברג, ממשיכה ומוסיפה כי "בא לי לבקש מכן עכשיו שבפעם הבאה שאתן רואות אותי או את מיאל ורון – תפנו אליהם בצורה הכי נורמטיבית של: 'איך קוראים לך?', לתת להם תחושה שהם רגילים", הסבירה דניאל וסיכמה את דבריה: "אני ממש מקווה שאתן מבינות שזה ממקום של לשמור על הילדים שלי, ולתת להם תחושה שהם ילדים רגילים בעולם – ושהם לא שונים מאף אחד. אני באמת מאמינה שהם שווים לכולם, ואני רוצה גם שהם ירגישו ככה".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן