חיפוש

תחת שמה: כוכבת הריאליטי במודעה מזויפת המציעה סמים

שתפו כתבה

כוכבת הריאליטי אביבית בר זהר נחשפה להודעת באפליקציית וואצאפ שבה פורסמה מכירת סמים תחת שמה. לאחר מכן הודיעה למפעילים כי המשטרה מעורבת בעניין ואף ניהלה שיחה עם העבריין. כל הפרטים

אביבית בר זהר נלחמת על שמה הטוב. צילום: מסך אינסטגרם

"ברוכים הבאים לעולם הסמים אביבית בר זוהר", לשון הודעת הווטסאפ שעוררה את זעמה של אביבית בר זוהר. "אצלי תוכלו לקבל את כל סוגי הסמים, ובאחריות שמי שלא ייהנה מהסחורה, כן כן שמעתם נכון, יקבל את הכסף בחזרה", המשיכו.

אביבית בר זהר מבשרת לסוחרים כי הסתבכו. צילום: מסך אינסטגרם

בר זוהר, רגילה לסערות תקשורתיות, אבל להפתעה שחיכתה לה בדמות מודעת מכירת סמים בשמה ובתמונתה, היא בטח לא הייתה מוכנה. אל מול מאות אלפי עוקבייה ברשת החברתית, ניהלה אביבית קרב קשוח מול האחראי לפרסום המודעה שבה נעשה שימוש בשמה.

המודעה המדוברת. צילום: מסך אינסטגרם

"זה השם ישמור, אנשים מטורפים. אבל אני כבר מגלה מי עשה את זה", כתבה בר זהר לעוקבייה. "גם פתח עמוד עם השם שלי. אני אלך להתלונן במשטרה. אז אם במקרה אתה רואה את הסטורי הזה, תתכונן", פנתה ישירות לאדם שהשתמש בשמה. דקות קצרות לאחר מכן, הוסיפה אביבית סטורי נוסף שבו חשפה את מספר הטלפון שממנו נעשתה העבירה. "דרך אגב, אם יש פה מישהו מהמשטרה, הנה המספר שלהם".

מיד אחר כך חשפה הכוכבת, את תוכן ההודעה המאיימת ששלחה לעבריין. "היי חמודים, בדיוק מכינה את התביעה נגדכם על פרסום בשמי של מכירת סמים. הטלפון שלכם כבר אותר, אז אתם מוזמנים להחליף סים כמה שתרצו", הודיעה. "אנחנו במדינת חוק, ואתם תצטרכו לשלם את המחיר. וכמו שאתם רואים, אני פונה אליכם מהטלפון האישי שלי, אז תמכרו את הסמים המזעזעים שלכם תחת שם אחר, אבל איתי לא כדאי לכם להתעסק", הזהירה. "אני אלחם בכם עד הסוף. האם הייתי מספיק ברורה?", זעמה. "בואו נראה מה תהיה התגובה שלהם", תהתה על רקע צילום המסך של ההודעה.

כעבור כמה שעות, עדכנה הכוכבת בתשובה שהתקבלה. "סליחה, חיים שלי, אני מוחק. את אלופה, מספר אחת", ניסה האדם שמאחורי המקלדת להרגיע את הרוחות. "תמחקו מיד כל דבר שקשור אליי. אני מלווה בסוללה של עורכי דין. אני לא אוותר לכם", התעקשה. "לא היה פה שום דבר שלא צריך להיות. אני ממש מבקש מחילה", שבו והצטערו. "באמת? את זה תגיד למשטרה. כבר יש להם הכל. בהצלחה", סירבה להתרצות. "זה נורמלי מה שאני עוברת?", שאלה את הגולשים.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן