חיפוש

הדייט הכושל של פרופ' אמיר חצרוני

שתפו כתבה

העיתונאית, ליאורה גולדנברג-שטרן ממוסף סוף השבוע של מעריב בישרה לקוראי מדור TMI כי "בשבועות האחרונים ניהל אמיר חצרוני רומן עם מורה ממרכז הארץ, אלא שמה שהתחיל כהתאהבות מבטיחה נגמר מטעמי חילוקי דעות קשים". אז הרומן המדובר נמשך כמה שבועות. חצרוני מצידו מוסר כעת לאחלה סלבס כי "הסכמתי לרדת אל העם ולצאת עם אנונימית". כל הפרטים 

ירון ליכטנשטיין, שומע? עובדה שצדה את עייני המדור, היא כי חצרוני הוזמן רשמית, לפרימיירה של "גולסטאר-מרוקו". אז ככה, חוקר התקשורת השנוי במחלוקת, פרופ' אמיר חצרוני, סיים רומן קצר עם מורה מראשון לציון. שיחת הפרידה ביניהם איך לא, הייתה לא הכי נעימה. ואף הודלפה לכאורה ע"י חצרוני עצמו. הפרופ', סיפר כי “לפני מספר שבועות היא פנתה אליי באינסטגרם והציעה לי לאכול איתה חומוס. עניתי לה שאני לא חובב גדול של חומוס, אולי כי זה נותן לי אסוציאציה של עדות המזרח, אבל אפשר להיפגש לפיצה. היא ענתה שהיא אוכלת רק בשר ודגים. הסברתי שאני צמחוני. כפשרה, קבענו להיפגש אצלי על כוס יין. הדייט הראשון היה סביר, אבל די מהר התברר שיש בינינו חילוקי דעות עמוקים. אני אוהב ללכת להשקות, ואילו היא רוצה להסתגר בבית. כמו כלב הלכתי לבד להשקה של גולסטאר 10". כאן המקום לציין ולהזכיר, כי רק לפני כחודש וחצי חצרוני התארח בתכניתו של בלוגר הרכילות עומרי חיון בערוץ האינטרנטי RHTC ובפאנל פגש בין היתר את הפסיכיאטר דר' צבי פישל. לשיפוטכם.

אחלה סלבס חפרה, התעניינה ושאלה, איך סלב "במעמדו", מרשה לעצמו לצאת עם בת אדם אנונימית? "עמוק בלב ידעתי שמורה מחליפה בלי בגרות זה לא מספיק לאינטלקטואל בקליבר שלי – אבל הסכמתי לשם שינוי לנסות לרדת אל העם" חצרוני ממשיך ומוסיף כי "נתתי צ'אנס למי שגורלה לא שם עליה כגורלי להתקדם מכמעט כלום לסלב. נכשלתי. לא אנסה שוב. טעיתי שסטיתי מדרך המלך ויצאתי עם ישראלית. מעכשיו, רומנטיקה רק עם תוצרת חוץ".

פרופ' חצרוני. באיזה שמפו אתה חופף? צילום: באדיבות המצולם

שאלת השאלות, קיבלת הזמנה רשמית להשקה של "גולסטאר-מרוקו"? תרצה שנמסור משהו למפיק ירון ליכטנשטיין?

"קיבלתי הזמנה להשקה של גולסטאר. בהחלט אשקול בחיוב להשתתף בעונה הבאה". בהקשר ללכטנשטיין אמר כי "אם יתן לי להביע בתוכנית את הדברים שקרובים לליבי: אנטי-ציונות, צמצום אוכלוסין, כמיהה לאירופה הקלאסית". הפרופ' הגדיל ראש ואף שלח טיפ למפיק תכנית הריאליטי ומסר כי "חשוב להביא לתוכנית לא רק פלוצים וגיהוקים אלא גם מסרים פוליטיים אמיצים".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
1 תגובה
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן