חיפוש

תום אבני: "לא מעוניין לשחק את משחק המוּכרות, תיחזוק הסטורי או ספירת העוקבים"

שתפו כתבה

תום אבני עולה עם מחזמר חדש בקאמרי ונזכר בתקופה ההיא בה הרוויח המון כסף: "היה נורא נעים לבלות ולקנות בלי לחשוב על המחיר של כל דבר". עוד הוסיף "קיבלתי צ'קים שמנים, קניתי בלי לדפוק חשבון". כל הפרטים

תום אבני (36) הספיק לעבוד בהמון הפקות ופרוייקטים לאורך הקריירה. הוא כיכב על כל הבמות, בטלוויזיה, בתיאטרון ובקולנוע, אבל לנצח ייזכר כילד מוגלי בן ה-10 בהצגת "ספר הג'ונגל" המיתולוגית והאהובה אשר פתחה בפניו את המסלול לקריירה המוצלחת אותה הוא השיג. בקרוב, אבני צפוי לככב בתפקיד הראשי במחזה הישראלי החדש "אני סבתא שלך", שיעלה בתיאטרון הקאמרי.

בראיון לאחד מן אתרי החדשות, נזכר אבני בתקופה ההיא כילד וכנער, ומגלה כי הדבר העיקרי שאליו הוא מתגעגע מאז זה הרווחה הכלכלית. "קיבלתי באותן שנים הרבה כסף על מה שעשיתי, והיה נורא נעים לבלות ולקנות בלי לחשוב על המחיר של כל דבר", סיפר אבני בראיון, "אבל היה מחיר אחר: אובדן מוחלט של הפרטיות. אני בן אדם מאוד פרטי, אף פעם לא אהבתי שיודעים עליי דברים שאין לי שליטה עליהם".

בתשובה לשאלה על חיי המותרות מהם נהנה כנער, השיב אבני: "כן, ביליתי הרבה. מסעדות, חו"ל, קניתי בלי לדפוק חשבון. אבל נהנתנות גם מאפשרת גישה לאזורים אפלים יותר, וכיוון שאת שנות הנהנתנות ביליתי בעיקר כקטין, היו יחסית מעט דברים שיכולתי לעשות מבחינה חוקית. אולי זה שמר עליי".

עוד הוסיף, "את הצ'קים השמנים קיבלתי בתקופה ההיא בעיקר בגלל הפרסום שלי, וקצת פחות בגלל היכולות. נוצר מצב שאני צריך לתחזק משהו שהוא בכלל לא הסיבה שלשמה התכנסנו, כלומר המשחק. אני מאוד בעד להתפרנס יפה, והיום אני פשוט דואג שזה יקרה בזכות היכולות שלי ולא מעוניין לשחק את משחק המוּכרות, תיחזוק הסטורי או ספירת העוקבים".

 

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן