חיפוש

בעלי עסקים בהרצל והסביבה? הצטרפו למפגש הראשון של פורום עסקים במתחם לב העיר.

שתפו כתבה

המחלקה לרישוי וקידום עסקים בעיריית רחובות וסוכנות מעו"ף בקול קורא לעסקים במתחם רחוב הרצל והסביבה להצטרף ליוזמה חדשה ויוצאת דופן – פורום עסקים משותף. מטרת הפורום הינה לקדם את העסקים המקומיים במתחם רח' הרצל, לשפר ולחזק את הקשר בינם ובין העירייה ולהוביל מהלכים חדשים לטובת העסקים המקומיים. כל הפרטים

בחודשים האחרונים עסקים רבים מהאזור נרשמו כדי לקבל מידע בנושא וכעת מכריזה המח' לרישוי וקידום עסקים על מפגש ראשון של הפורום שיתקיים ביום חמישי, 29.12.22, החל מהשעה 19:00 בקומה ה-2 בבניין עיריית רחובות. בעלות ובעלי העסקים בעיר מוזמנים להירשם מראש ולהצטרף למפגש.

במסגרת הפורום יעלו לדיון סוגיות עירוניות הנוגעות לתחומים שונים המשפיעים על העולם העסקי-מקומי. מפגשי הפורום יתקיימו אחת לחודש ובהם יעבדו יחד בעלי ובעלות העסקים הפועלים במתחם רח' הרצל, נציגי המחלקה לרישוי וקידום עסקים בעירייה, מנחים מטעם משרד הכלכלה ועוד.

ראש העיר, רחמים מלול: "עיריית רחובות מזמינה את בעלות ובעלי העסקים במרכז העיר להצטרף לשיח משותף שנועד לקדם את העסקים שלהם, אני קורא לבעלות ובעלי העסקים באזור לנצל את ההזדמנות ולהגיע למפגש המשותף".

סגן ראש העיר, מחזיק תיק רישוי וקידום עסקים, יניב מרקוביץ' מוסר כי "יזמנו את הקמת הפורום כדי לדבר עם בעלות ובעלי העסקים ברח' הרצל, לשמוע את ההצעות והצרכים שלהם, כדי שנוכל לקדם פתרונות רלוונטיים ויצירתיים שייטיבו עם כל העסקים בלב העיר".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן