חיפוש

האם איתי דגן, נכדו של יוסי שבו נכנס לפוליטיקה?

שתפו כתבה

למערכת "אחלה נס ציונה" הגיע מידע כי איתי דגן, הנכד של יוסי שבו ז"ל, עושה את צעדיו הראשונים לעבר הזירה הפוליטית המקומית. ומי לכאורה, מנסה להטריל את ראש העיר, שמואל בוקסר. כל הפרטים

לא סוד גדול שאיתי דגן, (דור רביעי בנס-ציונה) הוא איש עם יכולות ביצועיות גבוהות ותודעה פוליטית גבוהה. סבו, יוסי שבו ז"ל זיהה בו אלמנט "פוליטי חברתי" וראה בנכד, כממשיך דרכו בעשייה הציבורית והחברתית.

ממידע שהגיע לידי "אחלה נס ציונה" עולה כי, בהתבטאויות פנימיות שונות בקרב בני המשפחה והחברים הקרובים, איתי השמיע ודיבר לא פעם על ענייני ניהול העיר בעידן שמואל בוקסר. מקורבים לאחלה נס צייונה מספרים כי "איתי טרם החליט באיזו קונסטלציה בכוונתו להתמודד אך הוא לא פוסל הקמת סיעה עצמאית חדשה".

נמצא המחליף לראש העיר בוקסר? איתי דגן. צילום: מתוך הרשתות החברתיות

עוד נמסר למערכת אחלה כי "איתי דגן מתכוון לעשות כל חיבור פוליטי אפשרי שיביא להחלפת השלטון הנוכחי והוא גם לא פוסל אפשרות לתמיכה במועמד מוסכם לראשות העיר, לרבות בתומר תדהר, היחיד שהצהיר עד כה על ריצה לראשות העיר במטרה להחליף את שמואל בוקסר". אז האם מדובר ברכילות זולה או כוונות של ממש? את זה ימים יגידו.

נציין כי הפרסום הראשוני של ידיעה זו עלה באתר "נס ציונה בחדשות". ללא ספק, כלי תקשורת מקומי אמין ויציב. מנגד, לכאורה, יש אשר יגידו כי מפעיל האתר, אורן שלום, נמצא במאבק תקשורתי-פוליטי תמידי מול ראש עיריית נס ציונה, שמואל בוקסר.

הפוסט של שמואל בוקסר. צילום: מסך רשתות חברתיות

אי לכך, דוגמא מהימים האחרונים. ראש העיר המכהן בוקסר פרסם פוסט בחשבונו האישי המפרט כי "הערב לא היו הצפות בעיר ואף תושב לא נפגע". עוד פרסם והוסיף כי "ישנו גורם שטוען אחרת, מפיץ מידע מעוות ומסולף לטובת התנגחות פוליטית". מיותר לציין, כי לכאורה, כל הרמיזות מובילות לאורן שלום, מפעיל ועורך האתר המדובר. מערכת "אחלה נס ציונה" פנתה לאורן שלום אשר מסר כי "מידע המתפרסם בנס-ציונה בחדשות הינו מידע אמין שעבר בדיקה. בנוגע לאיתי הוא בהחלט מתכוון להצטרף לזירה הפוליטית".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
1 תגובה
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן