חיפוש

שמואל בוקסר חונך את מרכז הפיס החדש לאגף החינוך והרווחה

שתפו כתבה

אמש, התקיים טקס חגיגי, בהשתתפות נציגת מפעל הפיס חגית חממי, ראש העיר שמואל בוקסר, סגנית ראש העיר, ומחזיקת תיק הרווחה, סמדר מוצפי אהרוני, חברי מועצת העיר, מנכ"לית העירייה דפנה קירו כהן, מנהלי אגפים, עובדי העירייה ותושבים נחנך המבנה החדש. כל הפרטים

במהלך הטקס, בהנחיית ראש אגף לוגיסטיקה, אפרת דמארי התקיימו שתי הופעות מרגשות. ההופעה הראשונה של להקת "רקשרים" המורכבת מנערים ונערות עם ובלי צרכים מיוחדים אשר שרו יחד את השיר: "לבחור נכון" ומופע נוסף של מקהלת מרכז יום רב תחומי למבוגר של עמותת עמית, בשיתוף עם תלמידי מגמת המוזיקה של קריית החינוך ״בן גוריון״ אשר ביצעו מחרוזת שירי חנוכה.

הופעה מיוחדת ומרגשת בטקס המיוחד. צילום: רשתות חברתיות

בניין הרווחה נבנה על שטח של כ 2500 מ"ר. בתכנון של משרד האדריכלים ליננברג רוזן , אשר יחד עם אגף הנדסה השקיעו בתכנון המבנה חשיבה רבה במטרה להתאימו לקהל היעד הצפוי בשעריו. לשמירת פרטיות המבקרים, נגישות המבנה והתאמת חללי קבלת קהל למכבדים, נעימים ומזמינים. למבנה 2 קומות בלבד, הראשונה עבור אגף הרווחה והשנייה עבור אגף החינוך, זאת על מנת שיתמזג עם הנוף השכונתי ויתאים לאופייה של השכונה והעיר. המבנה תוכנן בהתאם להגדרות הבניה הירוקה ומתוך חשיבה סביבתית.

סיור במבנה הפיס החדש. צילום: רשתות חברתיות

ראש העיר, שמואל בוקסר אמר כי "בימיי הראשונים בתפקיד פגשתי בעובדי אגף הרווחה, במרתף, בתנאי עבודה קשים של 3 עובדים בחדר. ללא תנאים וללא פרטיות נדרשת למתן שירות רגיש כל כך. היה לי ברור, שמגיע לתושבים ולעובדים שלנו הרבה יותר. היום, בתום תהליך מעמיק ורחב היקף זכינו לחנוך את המבנה החדש והמאוחד של אגפי הרווחה והחינוך. עוגן חשוב במהפכת השירות הכוללת שאנחנו מובילים בעירייה – שילוב הממשקים המשותפים יאפשרו מתן שירות טוב, חם ושלם יותר לתושבי העיר. אני מודה למפעל הפיס ולכלל עובדי העירייה, רבים וטובים שלקחו חלק בהגשמת החזון, לתת את המקום הראוי לחינוך ולשירותים חברתיים כאן בנס ציונה".

ראש העיר, שמואל בוקסר חושף ומשיק את השלט החדש. צילום: רשתות חברתיות

לאחריו עלתה לבמה סגניתו, סמדר אהרוני המחזיקה בתיק הרווחה העירוני. אהרוני אמרה כי "שנים חלמתי כל מקום ראוי לאגף רווחה. מרגש לקום בבוקר ולראות חלום שמתגשם. תודתי מכל הלב בראש ובראשונה לראש העיר, איש החזון ולכל העוסקים במלאכה עד להגשמתו".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות באייטם שתפו אותנו. מערכת אחלה NEWS

אחלה תגובות

כתבו את דעתכם על הכתבה

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

אחלה כתבות

אחלה רחובות

חדשות וחשיפות מקומיות

מומלצי גוגל

דילוג לתוכן