חיפוש

יוליאן לוינסון מתארח בערוץ "עכשיו14" וחושף את העניין הבא

שיתוף
וואצאפ

צפו: איש התקשורת והפעיל החברתי יוליאן לוינסון הגיע להתארח בפאנל תכנית הבוקר של ערוץ החדשות המוביל "עכשיו 14" וסיפר מה ההבדל בין עמותות לחברות. כל זאת, לאור הצלחת התחקיר אותו הוביל בערוץ "כאן11" בהקשר מעון החוסים הלוקה בנס ציונה. בנוסף, מדוע לוינסון ממליץ על עמותת "מטב". כל הפרטים

לפני מספר ימים שודר בערוץ "כאן11" תחקיר מעמיק אודות מעון לחוסים בנס ציונה הלוקה בחסר. עד כמה חסר? בתחקיר אותו הוביל איש התקשורת והפעיל החברתי יוליאן לוינסון ביחד עם עיתונאית חטיבת החדשות של "כאן11" סיוון סיסאי נחשפו בנוסף ללקויות הרבות, גם התעללויות שונות וחוזרות כנגד חניכי המקום (החוסים).

עקב הסוגייה הקשה, לא מן הנמנע להגדיר את התחקיר החשוב כהצלחה. הפקת ושידור תחקיר מעמיק זה הוביל ללא מעט שינויים במעון המדובר. הפעם, הפעיל החברתי המסור לוינסון, הוזמן אל "האולפן הפתוח" – תכנית הבוקר של ערוץ החדשות "עכשיו14".

איש התקשורת והפעיל החברתי יוליאן לוינסון מתארח בערוץ "עכשיו14". צילום: יח"צ\מסך ערוץ "עכשיו14"

כל זאת, על מנת להסביר על ההבדלים המהותיים הלכה למעשה בין החברות המספקות שירותים לאנשים עם מוגבלות לבין החברות בע"מ אשר ללא ספק, השתלטו בעשורים האחרונים על נתח מרכזי משוק נותני השירות לאוכלוסיות מוחלשות אלו. בנוסף, סיפר ושיתף לוינסון על היוזמה החדשה שלו בענף הקולינרי. כמובן, למען בעלי המוגבלויות.

לקראת הסוף, בוחר יוליאן לוינסון לנצל את הרגע ולפרגן לעמותת "מטב" המספקת שירותים לאוכלוסיית הגיל השלישי. צפו בקטע המלא מתוך תכנית הבוקר:

אחלה ניוז

אחלה עסקים

דילוג לתוכן